تبلیغات

بهترین راه اخذ اقامت کشور نیوزیلند

۰

 

نیوزیلند کشوری است که به دلیل چشم انداز روشن اقتصادی، کیفیت زندگی بالا و پاسپورت معتبر برای سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها و… مهاجران زیادی را به خود جذب کرده است و خوشبختانه گرفتن اقامت نیوزیلند و مهاجرت به این کشور به نسبت دیگر کشورهای استرالیا، آمریکا و حتی کانادا راحت‌ تر است. در اینجا به بررسی راه‌های اخذ اقامت و انتخاب بهترین راه گرفتن اقامت نیوزیلند می‌پردازیم.

شرایط دریافت اقامت نیوزیلند

یکی از دلایلی که مهاجرت به نیوزیلند را در مقایسه با کشورهای دیگر مثل استرالیا راحت تر کرده ‌است فرصتی است که به متقاضیان سنین بالا داده شده است. قبلا برای مهاجرت به استرالیا با محدودیت سنی مواجه بودیم و فقط کسانی می‌توانستند به این کشور مهاجرت کنند که کمتر از 45 سال سن داشتند ولی در حال حاضر کشور نیوزیلند متقاضیانی با سن کمتر از 55 سال را نیز می‌پذیرد.

همانطور که می دانید زبان اصلی و رسمی کشور نیوزیلند، انگلیسی است پس متقاضیان باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند و حتما یک مدرک زبان معتبر نیز داشته باشند. یکی از مزایای مهاجرت به نیوزیلند این است که نمره‌ زبان برای مهاجرت به این کشور کمتر از نمره زبان برای مهاجرت به سایر کشورهاست. متقاضیان برای احذ ویزای نیوزیلند باید دارای سلامت کامل و فاقد سوء پیشینه کیفری و قضایی باشند و همچنین از گذرنامه معتبری بهره‌مند باشند. با داشتن شروط فوق می توان برای گرفتن اقامت نیوزیلند اقدام کرد.

شرایط دریافت ویزای نیوزیلند بطور کلی به شرح زیر است:

  • سن متقاضی باید کمتر از 55 سال باشد.
  • متقاضی باید دارای مدرک معتبر زبان انگلیسی باشد.
  • متقاضی باید گواهینامه سلامت داشته باشد.
  • متقاضی سو پیشینه کیفری و قضایی نداشته باشد.
  • متقاضی گذرنامه معتبر داشته باشد.

بهترین راه گرفتن اقامت نیوزیلند

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Immigrationaustralia در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: مهاجرت به نیوزیلند
نوشته‌های اخیر